İstanbul Kompresör Tamiri

İstanbul Kompresör ServisiFirmamız Her Marka Kompresöre komple revizyon bakımı hizmeti vermektedir. Vida grubu tamir ve revizyonu konusunda uzman olan firmamız hasarı ne olursa olsun her marka vida grubunun revizyonunu yapabilmektedir.
İstanbul Kompresör Servisi Olarak Firmamız yerli yabancı tüm marka vidalı kompresör pistonlu kompresör silobas kompresör dizel kompresör paletli kompresör hava kurutucu servis tamir bakım hizmetlerini yapmaktadır.

Soğutma Kompresörleri Carlyle Kompresör Bock Kompresör RefComp Kompresör Yedek Parça Satışı Bitzer Kompresör Servisi Bock Kompresör Servisi Frascold Kompresör Servisi Dorin Kompresör Servisi Copeland Kompresör Servisi Refcomp Kompresör Servisi Soğutma Servisi Kompresör Semi Hermetik Vidalı Kompr.  Semi Hermetik Kompresör Hermetik Pistonlu Kompresör Yarı Hermetik Pistonlu Kompr. Screw Kompresör Kompresör Rektifiye Kompresör TamiriKompresör Revizyonu Kompresör onarımı Piston Kolu Soğutma Sistemi kompresör tamiri

Uzman teknik personeli ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunabilen servis departmanımız, güçlü bir yedek parça desteği ile müşterilerimize hızlı hizmet verebilmektedir.
> 7/24 saat yurt içi ve yurt dışı servis olanağı
> Eğitimli ve uzman teknik kadro
> Her marka Kompresöre servis
> Orjinal yedek parça
> Yedek parça ve bakım hizmetlerinde Ücretsiz danışmanlık
Markalar: Lupamat Kompresör, Setkom Kompresör, Dalgakıran Kompresör, Bosan Kompresör, Aydın Trafo Kompresör, Yiğit San Kompresör, Komsan Kompresör, Özen Kompresör

Mekanik Tesisat , Isıtma Soğutma Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Basınçlı Hava, Buhar, BMS sistemleri konusunda yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermekteyiz. Yapı ve tesislerin diğer mekanik ve her türlü ısı donanımı ile ilgili plan, proje, resim, hesap ve ihale dosyasının hazırlanması ve bunların uygulanması ile ilgili her türlü teknik denetim ve kontrollük hizmetlerinin kanun ve yönetmeliklere, tekniğin ve mesleğin genel ilke ve çıkarlarına uygun olarak uyum ve birlik içinde yapmaktayız. Mekanik Tesisat makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren mühendislik dalıdır. Mekanik tesisat tasarım hizmetlerini genel olarak ; Isıtma Tesisatı , Sıhhi Tesisat , Yangın Tesisatı , Klima Tesisatı , Havalandırma Tesisatı , Güneş Enerjisi Tesisatı , Doğalgaz Tesisatı , Asansör Tesisatı , Basınçlı Hava Tesisatı , Medikal Gaz Tesisatı , Çamaşırhane ve Mutfak Tesisatı , Buhar, Kondends, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı , Havuz Tesisatı , Mekanik Otomasyon , Fenni Muayene dir. Mekanik tesisat projelendirme, müşavirlik veya kontrol işlemlerinde malzeme seçiminden,ürünlerin ve binanın kullanım ömrü boyuncu hizmet alma adına aşağıdaki kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Mekanik tesisat, inşaat sektöründeki statik, mimari, elektrik ve mekanik olmak üzere 4 temel proje çeşidinden birisidir.

TAPALI SAC VARİL

Tapalı Sac Variller, min. 216,5 litre kapasitesinde olup üst kapağı gövdeye kenetlidir ve üst kapakta 2” doldurma ve ¾” havalandırma tapaları mevcuttur.

Tapalı variller tehlikeli kimyasallar dahil her türlü sıvı ürünlerin taşınması ve depolanmasında rahatlıkla kullanılır.

ÇEMBERLİ SAC VARİL

Çember Kapaklı Variller minimum 213 litre kapasitesinde olup üst kapak tamamen açılabilmektedir. Üst kapak gövdeye bir çember ile tutturulur.

Çemberli variller genelde viskozitesi yüksek yarı akışkan ürünlerin ve toz ve granül halindeki katı malzemelerin taşınması ve depolanması amacıyla kullanılır

IBC TANK

IBC Tankı, tehlikeli ya da tehlikesiz hammaddelerin güvenle taşınmasında sıkça kullanılmaktadır.IBC Tankı; yüksek hacmi sebebiyle daha çok hammadde üretimi ve ticareti yapan kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.Depolama kapasitesi 1000 litreyi bulan IBC Tankı, çelik kafeslerinin sağladığı sağlamlık nedeniyle ithalat ve ihracat firmaları tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

PLASTİK VARİLLER

Plastik variller, tehlikeli sıvı kimyasalların taşınması için geliştirilmiş en üstün güvenlikli, uluslararası standart ve normlara uygun varillerdir.

Şimdi Arayınız